Jak inwestować przez internet

Zacznij inwestować nie wychodząc z domu

Zacznij inwestować nie wychodząc z domu

 

Aby inwestować w fundusze Aviva Investors, nie musisz nawet wychodzić z domu!

Aviva Investors 24 inwestujesz bez opłat manipulacyjnych i administracyjnych. Umożliwia Ci to nasz Serwis Transakcyjno-Informacyjny (STI).

Serwis Transakcyjno-Informacyjny (STI) oferuje:

  • dostęp do informacji o stanie inwestycji w fundusze Aviva Investors;
  • składanie Zleceń związanych z przystępowaniem do funduszy, nabywaniem oraz odkupywaniem Jednostek Uczestnictwa w funduszu;
  • składanie Dyspozycji związanych z otwartymi Kontami;
  • otwieranie kolejnych Kont.
     

Jesteś nowym Uczestnikiem?

Jeśli jesteś naszym nowym Klientem i nie posiadasz funduszy Aviva Investors, zacznij inwestować tutaj.
 

Masz już nasze fundusze?

Jeżeli jesteś już Uczestnikiem funduszy inwestycyjnych Aviva Investors, wystarczy, że zarejestrujesz się tutaj.

Aby rozpocząć korzystanie z usług Serwisu Transakcyjno-Informacyjnego należy skorzystać z jednego z trzech proponowanych sposób weryfikacji tożsamości:

·       wideoweryfikacja

·       przelew za 1 zł

·       umowa papierowa

Wideoweryfikacja jest bezpiecznym procesem, do którego będziesz potrzebować jedynie dowodu osobistego oraz dostępu do komputera/telefonu. Po pozytywnej weryfikacji przejdziesz do dalszej części rejestracji, gdzie poprosimy o ustanowienie loginu i hasła do części transakcyjnej, po zatwierdzeniu danych kodem SMS przejdziesz do widoku swojego konta w funduszach inwestycyjnych.

Po wybraniu opcji przelew za 1 zł poprosimy Cię o podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz banku, z którego wykonasz przelew. Uwaga! Dane z konta bankowego (imię i nazwisko) muszą być takie same jak dane zapisane w rejestrze Uczestników. Przelew 1 zł jest automatycznie zwracany Uczestnikowi na konto.

 

Weryfikacja poprzez podpisanie umowy papierowej

Po wybraniu tej formy weryfikacji tożsamości wyślemy do Ciebie pocztą tradycyjną dwa egzemplarze umowy o korzystanie z usług Serwisu Transakcyjno- Informacyjnego Aviva Investors24. Prosimy o podpisanie obu egzemplarzy umowy oraz o zwrot jednego z nich na adres wskazany w liście przewodnim.

Aby zalogować się po raz pierwszy, kliknij na otrzymany link aktywacyjny. Następnie podaj swój identyfikator i hasło oraz wygenerowany kod SMS. Po zalogowaniu możesz bez przeszkód dokonywać transakcji za pośrednictwem Internetu.

 

UWAGA! Zamień papierowe kody jednorazowe na kody SMS!

Jeśli posiadasz papierową listę kodów jednorazowych, proponujemy abyś przeszedł na wygodniejsze rozwiązanie i zamienił listę na kody SMS. Jak to zrobić, dowiesz się tutaj.

 

Dokumenty do pobrania

Zapoznaj się z Regulaminem usługi.

Zamów kontakt

Oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 22 557 44 44

Infolinia czynna od 8:00 do 17:00

Dokumenty do pobrania

Zapoznaj się z Regulaminem usługi.