Gwarantowana Renta Kapitałowa Możliwość zasilania domowego budżetu dodatkowymi wypłatami do końca życia

Zapytaj o ofertę u agenta

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy bezpłatnie

Zamów rozmowę

Dodatkowe pieniądze na jesień życia

Czy zastanawiasz się czasem, jak utrzymać się z emerytury? Może obawiasz się, że nie będziesz mieć wystarczających środków na spokojną starość? Jeśli tak, Gwarantowana Renta Kapitałowa jest ubezpieczeniem dla Ciebie.

Czym jest Gwarantowana Renta Kapitałowa?

Gwarantowana Renta Kapitałowa to polisa, dzięki której będziesz mógł zasilić domowy budżet dodatkowymi środkami. Inwestując jednorazową składkę, wybierasz atrakcyjny dla siebie wariant: dożywotni lub okresowy.

W przypadku renty dożywotniej Aviva gwarantuje regularne wypłaty środków do końca życia osoby ubezpieczonej. W przypadku renty czasowej ty decydujesz przez jaki okres będziesz otrzymywał świadczenia.

Co zyskujesz?

  • Gwarancję regularnych wypłat Masz pewność, że pieniądze będziesz otrzymywać regularnie i ich wysokość nigdy nie będzie niższa niż zagwarantowana na polisie.
  • Profesjonalne zarządzanie środkami Twoje pieniądze znajdą się pod opieką profesjonalistów, którzy będą nimi zarządzać w sposób rzetelny i bezpieczny.
  • Możliwość pomnożenia środków Towarzystwo będzie inwestować Twoje pieniądze. Wypracowane w ten sposób środki, otrzymasz w postaci zwiększenia zagwarantowanego świadczenia podstawowego.
  • Pewność, że wypłacane świadczenia będą zwolnione z podatku Gwarantowana Renta Kapitałowa daje Ci pewność, że wypłacane świadczenia będą zwolnione z podatku od zysków kapitałowych i podatku dochodowego.
  • Niezależność finansową Otrzymasz dodatkowe fundusze, które zasilą Twój portfel, zapewnią Ci wygodę i utrzymanie standardu życia. Nie będziesz zastanawiać się skąd wziąć pieniądze na opłacenie rachunków, czy wyjazd na wakacje.
Prezentowana umowa jest umową ubezpieczenia, w ramach której Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Towarzystwo) zobowiązuje się do dożywotniego lub czasowego wypłacania świadczeń rentowych. Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdują się postanowienia dotyczące m.in. składek i opłat, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń należnych z tytułu ww. umowy.
Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-zycie. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię (tel. +48 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń