Fundusz Emerytalny Aviva OFE Najniższa opłata od składki na rynku

Przystąp do Aviva OFE

Wypełnij online druk umowy z Aviva OFE. Potrzebujesz tylko numeru PESEL

Wypełnij druk

Dodatkowe oszczędzanie na emeryturę w Aviva OFE

OFE, czyli Otwarty Fundusz Emerytalny stanowi część II filara obowiązującego w Polsce systemu emerytalnego. Jest to sposób dodatkowego, dobrowolnego oszczędzania na emeryturę związany nierozłącznie z koniunkturą, a nie demografią i decyzjami politycznymi. Zaczynasz swoją pierwszą pracę? Masz 4 miesiące od momentu podpisania umowy o pracę na przystąpienie do OFE. Jeżeli ten termin już minął, będziesz mógł to zrobić między 1 kwietnia a 31 lipca 2016 roku. Pamiętaj także, że cztery razy do roku masz możliwość zmienienia swojego OFE, np. na Aviva OFE, które oferuje najniższą opłatę od składki na rynku.

Dlaczego warto przystąpić do Aviva OFE?

  • Mamy najniższą opłatę od składki Każde OFE pobiera opłatę od składki. W Avivie ta opłata wynosi jedynie 0,75%. To najniższa opłata na rynku. Dzięki temu więcej pieniędzy pracuje na wysokość Twojej emerytury.
  • Jesteśmy liderem pod względem zgromadzonych aktywów Aviva OFE powstało w 1999 roku, gdy na mocy reformy systemu emerytalnego w Polsce powołano do życia otwarte fundusze emerytalne. Od samego początku jesteśmy jednym z liderów na rynku, m.in. pod względem zgromadzonych aktywów.
  • Mamy 2,6 mln klientów Jesteśmy jednym z dwóch największych otwartych funduszy emerytalnych w Polsce. Nasi klienci wiedzą, że ich pieniądze są w dobrych rękach.
  • Ponownie zaufało nam ponad pół miliona Polaków Podczas zmian w systemie emerytalnym w 2014 roku, gdy Polacy po raz kolejny mogli zadecydować, czy pozostają jedynie w ZUSie, czy powierzają swoją składkę emerytalną także w ręce OFE, ponad 0,5 mln osób wybrało nas ponownie.

Jak zawrzeć umowę z Aviva OFE: krok po kroku

Aby przystąpić do Aviva OFE, konieczne jest wypełnienie i podpisanie przez Ciebie druku umowy. To bardzo proste. Potrzebujesz jednie swój numer PESEL. W przypadku, gdy nie nadano Ci numeru PESEL, możesz podać serię i numer dowodu osobistego.

  1. Wypełniasz druk umowy online. Taki wniosek trafia do nas w wersji elektronicznej. My go drukujemy i wysyłamy kurierem do Ciebie do podpisania. Możesz także zamówić druk mailowo bądź telefonicznie.
  2. Podpisujesz oba egzemplarze umowy i oddajesz kurierowi na nasz koszt lub sam odsyłasz w załączonej kopercie zwrotnej.
  3. Teraz my podpisujemy umowę, odsyłamy Ci jeden egzemplarz i zgłaszamy Twoje dane do ZUS.
  4. Po otrzymaniu akceptacji z ZUS przesyłamy Tobie potwierdzenie członkostwa w Aviva OFE.

    Zapoznaj się zanim podpiszesz umowę:

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Zawarte w nim treści mają charakter poglądowy (ogólny). Pełne i szczegółowe zasady działania funduszu emerytalnego regulują właściwe przepisy prawa i prospekt informacyjny.

To musisz wiedzieć o OFE

Chcesz przystąpić do OFE?

Przystąp online

Wypełnij online druk umowy z Aviva OFE. Potrzebujesz tylko numeru PESEL.

Dalej

Zamów druk umowy

Napisz do nas lub zadzwoń i poproś o przesłanie druku umowy.

bok_ofe@aviva.pl

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00

801 888 444 | 22 557 44 44
zwiń / rozwiń