Fundusz Emerytalny Aviva OFE Najniższa opłata od składki na rynku

Przystąp do Aviva OFE

Wypełnij online druk umowy z Aviva OFE. Potrzebujesz tylko numeru PESEL

Wypełnij druk

Dodatkowe oszczędzanie na emeryturę w Aviva OFE

OFE, czyli Otwarty Fundusz Emerytalny stanowi część II filara obowiązującego w Polsce systemu emerytalnego. Jest to sposób dodatkowego, dobrowolnego oszczędzania na emeryturę związany nierozłącznie z koniunkturą, a nie demografią i decyzjami politycznymi.

Wybierasz OFE po raz pierwszy?

Pamiętaj, że na przystąpienie do OFE masz cztery miesiące od rozpoczęcia pracy.

Więcej

Jeżeli chcesz przenieść część składki z ZUS do OFE

Do 31 lipca 2016 roku możesz złożyć oświadczenie
o przekazywaniu części składki emerytalnej do OFE.

Więcej

Czy istnieje jeden niezawodny sposób na oszczędzanie?

Doświadczenie pokazuje, że nie istnieje jeden niezawodny sposób oszczędzania na emeryturę. Mądrzej jest oszczędzać na dwa różne sposoby jednocześnie. Dlatego do obowiązkowego ZUS dodaj  OFE.

Dlaczego warto przystąpić do Aviva OFE?

 • Mamy najniższą opłatę od składki Każde OFE pobiera opłatę od składki. W Avivie ta opłata wynosi jedynie 0,75%. To najniższa opłata na rynku. Dzięki temu więcej pieniędzy pracuje na wysokość Twojej emerytury.
 • Jesteśmy liderem pod względem zgromadzonych aktywów Aviva OFE powstało w 1999 roku, gdy na mocy reformy systemu emerytalnego w Polsce powołano do życia otwarte fundusze emerytalne. Od samego początku jesteśmy jednym z liderów na rynku, m.in. pod względem zgromadzonych aktywów.
 • Mamy 2,6 mln klientów Jesteśmy jednym z dwóch największych otwartych funduszy emerytalnych w Polsce. Nasi klienci wiedzą, że ich pieniądze są w dobrych rękach.
 • Ponownie zaufało nam ponad pół miliona Polaków Podczas zmian w systemie emerytalnym w 2014 roku, gdy Polacy po raz kolejny mogli zadecydować, czy pozostają jedynie w ZUSie, czy powierzają swoją składkę emerytalną także w ręce OFE, ponad 0,5 mln osób wybrało nas ponownie.
Zapoznaj się zanim podpiszesz umowę:

  Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Zawarte w nim treści mają charakter poglądowy (ogólny). Pełne i szczegółowe zasady działania funduszu emerytalnego regulują właściwe przepisy prawa i prospekt informacyjny.

  To musisz wiedzieć o OFE

  Chcesz przystąpić do OFE?

  Przystąp online

  Wypełnij online druk umowy z Aviva OFE. Potrzebujesz tylko numeru PESEL.

  Dalej

  Zamów druk umowy

  Napisz do nas lub zadzwoń i poproś o przesłanie druku umowy.

  bok_ofe@aviva.pl

  Masz pytanie? Zadzwoń!

  infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00

  801 888 444 | 22 557 44 44
  zwiń / rozwiń