Ubezpieczenie od wszystkich ryzyk Kompleksowe zabezpieczenie mienia Twojego i pracowników

Zapytaj o ofertę u agenta

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy bezpłatnie

Zamów rozmowę

Zabezpieczenie mienia na każdą ewentualność

Mienie Twojej korporacji może zostać zniszczone lub uszkodzone w wyniku wielu trudnych do przewidzenia zdarzeń losowych. Co zrobić, by zabezpieczyć je na każdą ewentualność? Wykupić polisę obejmującą wszelkie szkody powstałe w wyniku jakichkolwiek zdarzeń losowych, z zastrzeżeniem wyłączeń zawartych w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Czym jest ubezpieczenie od wszystkich ryzyk

To ubezpieczenie chroniące mienie będącego własnością lub znajdującego się w posiadaniu, w pieczy lub pod kontrolą ubezpieczającego. Jej przedmiotem mogą być budynki, maszyny i urządzenia, wyposażenie biur, sklepów i magazynów, surowce, półfabrykaty i gotowe wyroby, nieruchomości osób trzecich, gotówka, rzeczy prywatne pracowników oraz inne mienie przyjęte do ubezpieczenia przez Avivę.

Co trzeba wiedzieć o ubezpieczeniu:

  • Ubezpieczone ryzyka Ubezpieczeniem objęte są wszelkie szkody polegające na utracie, uszkodzeniu lub zniszczeniu mienia na skutek zaistnienia nagłego, przypadkowego i nieprzewidzianego zdarzenia, z zastrzeżeniem wyłączeń zawartych w ogólnych warunkach bądź polisie.
  • Suma ubezpieczenia Suma ubezpieczenia, odrębna dla poszczególnych kategorii ubezpieczanego mienia (m. in. dla budynków, maszyn, wyposażenia biura, gotówki oraz prywatnych rzeczy pracowników) ustalana jest przez Ubezpieczającego.

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują ogólne warunki ubezpieczenia

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00

801 888 444 | 22 557 44 44
zwiń / rozwiń