Moja Aviva

Jeden serwis - wiele możliwości

Wszystkie Twoje polisy w jednym miejscu. Na każdym urządzeniu – komputerze, tablecie, smartfonie – to właśnie MojaAviva.

Dodatkowe zniżki

na ubezpieczenia oraz rabaty u naszych Partnerów

Dostęp 24h/dobę

Zawsze kiedy potrzebujesz

Dane Agenta

zawsze pod ręką

Czym jest MojaAviva?

MojaAviva to serwis umożliwiający zarządzanie posiadanymi polisami (na zdrowie i życie, samochodowymi, mieszkaniowymi, podróżnymi) i środkami zgromadzonymi na przyszłą emeryturę na kontach w IKE lub IKZE.

Możesz tutaj:

  • sprawdzić sumę ubezpieczenia dla Twojego ubezpieczenia na zdrowie i życie, wysokość składki oraz ilość zgromadzonych środków, np. na przyszłą emeryturę,
  • zgłosić online chęć zmiany uposażonych i danych osobowych na Twojej polisie lub, jeżeli ze względów prawnych nie jest to możliwe, wypełnić i wydrukować papierowy wniosek,
  • zapoznać się z kierowaną do Ciebie korespondencją, w której będziemy informować m. in. o zmianach w Twoich polisach,
  • kupić inne produkty ubezpieczeniowe dopasowane do Twoich potrzeb,
  • poznać oferty specjalne i promocje przygotowane z myślą o Tobie, zmieniać fundusze, w jakie inwestujesz część swojej składki.

Już wkrótce będziesz mógł tutaj także zgłosić szkodę z ubezpieczenia Twojego samochodu oraz domu i mieszkania, jak również dokonać płatności składki.

Najcześciej zadawane pytania

Jak utworzyć konto w MojejAvivie?

Utworzenie konta w serwisie MojaAviva jest darmowe i zajmie Ci krótką chwilę. Aby to zrobić, wejdź na stronę MojaAviva i podaj swój adres e-mail (za jego pomocą będziesz logować się w serwisie). Następnie zostaniesz poproszony o ustawienie bezpiecznego hasła, którego będziesz używać do logowania. Poprosimy Cię także o podanie swojego imienia i nazwiska. Na wskazany przez Ciebie adres mailowy, wyślemy link aktywacyjny. Wystarczy, że na niego klikniesz, a Twoje konto zostanie aktywowane. O wysłanie linku aktywacyjnego możesz także poprosić konsultanta infolinii, dzwoniąc pod numer +48 22 557 44 44 (od pon. do pt. w godz. 8:00-20:00).

Nie mogę się zalogować – nie pamiętam loginu

Twoim loginem jest Twój adres mailowy. Jeżeli nie pamiętasz, jaki adres został użyty podczas rejestracji do serwisu MojaAviva, możesz go odzyskać, wybierając na stronie logowania opcję „nie pamiętam loginu”. Poprosimy Cię o podanie kilku danych, aby Cię zidentyfikować. Jeżeli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, podamy Ci Twój login.

Nie mogę się zalogować do serwisu MojaAviva – nie pamiętam hasła

Hasło możesz odzyskać klikając na stronie logowania w opcję „nie pamiętam hasła”. Na Twój adres mailowy używany do logowania wyślemy link z instrukcją, jak zresetować i ustawić nowe hasło.

Jak zmienić hasło w serwisie MojaAviva?

W każdej chwili możesz ustawić nowe hasło do logowania w serwisie MojaAviva. Zrobisz to w sekcji „Mój profil” > „Hasło”.

Nie widzę swoich produktów w serwisie MojaAviva, co zrobić?

Może się zdarzyć, że nasz system nie połączy automatycznie Twojego konta z posiadanymi przez Ciebie produktami. Możesz je dodać samodzielnie. To proste. Po zalogowaniu do serwisu, kliknij w przycisk „Podłącz produkty” i wpisz numer polisy. Produkt zostanie dodany do Twojego konta. Pamiętaj, że w serwisie MojaAviva, oprócz posiadanych przez Ciebie produktów, znajdują się także oferty i rabaty przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Dla kogo będą dostępne dane na moim koncie w serwisie MojaAviva?

W Avivie szczególnie dbamy o ochronę danych osobowych naszych Klientów, dlatego Twoje dane dostępne w serwisie MojaAviva będą udostępnione wyłącznie Tobie. Jeżeli skontaktujesz się z nami telefonicznie, Twoje dane zobaczą także konsultant oraz osoby zajmujące się obsługą Twoich produktów. Dzięki temu będziemy mogli szybciej pomóc Ci w sprawie, z którą się do nas zgłosisz. Pamiętaj, aby nikomu nie udostępniać swoich danych do logowania. Jeżeli podejrzewasz, że ktoś nieuprawniony mógł poznać Twój login lub hasło, koniecznie nas o tym poinformuj. W takiej sytuacji zalecamy zmianę hasła – możesz to zrobić samodzielnie w sekcji „Mój profil” > „Hasło” albo dzwoniąc na naszą infolinię.