Dla kierowców

Zgłoszenie sprzedaży auta

Krótki przewodnik, który przybliży Ci zasady zawierania umów OC w przypadku sprzedaży auta

Jeżeli sprzedałeś auto

Jeśli sprzedałeś samochód, przeczytaj uważnie poniższe instrukcje oraz korzyści dla Ciebie. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez wymagane formalności.

 • Prześlij nam umowę albo fakturę
  Wystarczy nam skan lub zdjęcie umowy sprzedaży albo faktury przesłane e-mailem na adres: kontakt@aviva.pl lub kopia ksero wysłana na adres: Aviva TUO SA, ul. Inflancka 4b, 00-189 Warszawa
  Umowa sprzedaży powinna zawierać:
  • datę sprzedaży samochodu
  • imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL – Twoje oraz kupującego
  • nazwę, adres i REGON w przypadku firmy
  • dane pojazdu: markę, model, numer rejestracyjny, numer VIN. Pamiętaj: Nie pozwól, aby ewentualne szkody dokonane przez nowego właściciela obniżyły Twoje zniżki za bezszkodową jazdę. Chroń swoją historię ubezpieczenia na kolejne lata i jak najszybciej prześlij nam kopię umowy sprzedaży.Otrzymasz zwrot składki- za AC lub umowy dodatkowe za niewykorzystany okres ochrony,- różnicę rozliczymy co do dnia. 
 • Pamiętaj: Prześlij nam numer konta, a przyspieszysz zwrot.
 • Otrzymasz od nas zniżki na start dla nowego samochodu. Zapytaj konsultanta o ofertę dla Ciebie.
 • Jeśli dopiero zamierzasz sprzedać samochód, dla własnej wygody pobierz formularz „Umowy kupna sprzedaży samochodu”. Jeśli kupiłeś samochód, po wskazówki dla siebie zajrzyj TUTAJ.
Zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu Twoich danych

Zgadzam się na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez spółki Grupy Aviva oraz na wzajemne udostępnianie przez nie tych danych w celu oferowania usług finansowych i dalszego przetwarzania przy wykonywaniu tych usług, oraz na połączenie moich danych w administrowanych zbiorach również z innymi pozyskanymi danymi. Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty współpracujące ze spółkami Grupy Aviva Powyższa zgoda obejmuje przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Grupa Aviva - Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA, z siedzibą w Warszawie, ul. Inflancka 4b, jednostki powiązane z nią w rozumieniu ustawy o rachunkowości oraz zarządzane przez nie fundusze emerytalne i inwestycyjne.

Dziękujemy, oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Dziękujemy za wypełnienie formularza

Dziękujemy za wypełnienie formularza, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Dziękujemy za wypełnienie formularza

Skontaktujemy się z Tobą:

Przepraszamy, formularz jest chwilowo niedostępny. Prosimy spróbować później.