Dla kierowców

Zgłoszenie kupna auta

Krótki przewodnik, który przybliży Ci zasady zawierania umów OC, gdy kupisz samochód.

Jeżeli kupiłeś auto

  • Otrzymasz na start zniżki na OC lub pakiet OC/AC
  • Z dniem zakupu samochodu wszystkie prawa i obowiązki wynikające z umowy ubezpieczenia OC przejdą na Ciebie, dlatego przeliczymy ponownie składkę ubezpieczeniową uwzględniającą Twoje zniżki.

Masz pytania?

Nasz konsultant chętnie Ci pomoże. Pamiętaj: Wypowiadając umowę ubezpieczenia OC podaj datę, z którą chcesz ją rozwiązać, aby nie powstała przerwa w ochronie ubezpieczeniowej. Jeżeli nie podasz tej daty, przyjmiemy dzień, w którym dokument został wysłany. Wypowiedzenie umowy możesz dostarczyć mailem, pocztą lub złożyć osobiście u agenta Avivy.

Zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu Twoich danych

Zgadzam się na: przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez spółki Grupy Aviva oraz na wzajemne udostępnianie przez nie tych danych w celu oferowania usług finansowych i dalszego przetwarzania przy wykonywaniu tych usług, oraz na połączenie moich danych w administrowanych zbiorach również z innymi pozyskanymi danymi. Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty współpracujące ze spółkami Grupy Aviva Powyższa zgoda obejmuje przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Grupa Aviva - Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA, z siedzibą w Warszawie, ul. Inflancka 4b, jednostki powiązane z nią w rozumieniu ustawy o rachunkowości oraz zarządzane przez nie fundusze emerytalne i inwestycyjne.

Dziękujemy, oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Dziękujemy za wypełnienie formularza

Dziękujemy za wypełnienie formularza, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Dziękujemy za wypełnienie formularza

Skontaktujemy się z Tobą:

Przepraszamy, formularz jest chwilowo niedostępny. Prosimy spróbować później.