< Dla kierowców

Odnowienie polisy samochodowej

Dodatkowe rabaty i miłe upominki dla naszych stałych Klientów

Tak wygląda proces odnowienia polisy:

Ubezpieczenie Twojego samochodu zawarte w Avivie dobiega końca? Skorzystaj z szansy odnowienia go na jeszcze lepszych, przygotowanych specjalnie dla Ciebie warunkach. Jak to zrobić?

Na 30 dni przed upływem ważności Twojego ubezpieczenia przygotowujemy propozycję odnowieniową specjalnie dla Ciebie. 

  • Jeżeli chcesz poznać naszą propozycję już teraz, zadzwoń do nas pod numer +48 22 557 44 44 lub zamów rozmowę z konsultantem.
  • Wolisz poczekać? Na 14 dni przed końcem polisy wyślemy Ci mailem dokumenty, które pozwolą Ci odnowić polisę (warunki oraz druki wpłat).  Jeżeli ich nie otrzymałeś, bądź przedstawiona przez nas oferta  nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, skontaktuj się z nami wysyłając maila na adres kontakt@aviva.pl lub zamawiając rozmowę z konsultantem.
  • Możesz liczyć na telefon z naszej strony. Nasz konsultant rozwieje wszystkie wątpliwości, dobierz zakres ubezpieczenia odpowiadający Twoim potrzebom, opowie o zniżkach i promocjach przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
  • Aby przedłużyć polisę na kolejny rok, wystarczy, że opłacisz składkę podaną w przesłanych do Ciebie dokumentach.

Pamiętaj! Jeżeli przydarzy Ci się kontrola policji lub innych uprawnionych służb wystarczy, że okażesz otrzymany od nas certyfikat do polisy, który jest potwierdzeniem zawarcia Twojego ubezpieczenia

Sprawdź zniżki na ubezpieczenie samochodu

Zaloguj się do Mojej Avivy i odbierz zniżkę

Zaloguj sie

4 powody, dla których warto odnowić polisę w Avivie:

  • Oferujemy atrakcyjne ceny naszych ubezpieczeń
  • Dodatkowo kontynuując u nas swoją polisę masz możliwość jej negocjacji
  • Za swoją polisę możesz zapłacić szybko i wygodnie przez nasz serwis MojaAviva (dokonując e-przelewu lub płatności kartą kredytową). Decydując się na taką formę płatności otrzymasz dodatkowy rabat
  • Przygotujemy dla Ciebie zakres ubezpieczenia, który będzie się wyróżniać na tle innych ubezpieczycieli.Jeżeli przydarzy Ci się stłuczka lub wypadek, szybko zlikwidujemy szkodę. To możliwe, ponieważ współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przez nas warsztatami naprawczymi.

Zadzwoń do nas

Zgłaszanie szkód i Infolinia

+48 22 557 44 44

Godziny otwarcia od 8:00 do 20:00