Ubezpieczenie na życie i zdrowie jest szczególnie ważne, jeśli już masz własną rodzinę albo jeżeli niebawem planujesz ją założyć. To naturalne, aby otoczyć ochroną ubezpieczeniową nie tylko siebie, ale również pozostałych członków rodziny. Ubezpieczenia dostępne w Avivie pozwalają precyzyjnie dopasować polisę do potrzeb całej rodziny i tym samym w pełni zabezpieczyć jej przyszłość. U nas możesz kompleksowo zatroszczyć się o przyszłość współmałżonka, dzieci oraz innych osób i wesprzeć ich w trudnych chwilach.

Zapewnij spokojną przyszłość swoim bliskim

Chcąc spełnić Twoje oczekiwania rozbudowaliśmy naszą ofertę o rozwiązania pozwalające chronić życie i zdrowie nie tylko Twoje, ale także Twojego dziecka. Na przykład w razie ciężkiej choroby lub rehabilitacji otrzymasz wsparcie materialne oraz opiekę naszego agenta, który pomoże Ci załatwić niezbędne formalności. Ponadto dzięki ubezpieczeniu życia swoich bliskich możesz zabezpieczyć ich finansowo także od skutków wypadków, leczenia szpitalnego, poważnych chorób, a partnera także w razie niezdolności do pracy. Jednocześnie nasze produkty ubezpieczeniowe pomogą zapewnić Twojemu dziecku bezpieczny start w przyszłość, jak również umożliwią zgromadzenie środków na spłatę kredytu, gdyby Ciebie nagle zabrakło. Jak zapewnić taką ochronę Twoim bliskim? Przede wszystkim należy dobrać odpowiednią polisę ubezpieczeniową.

juniorGO albo rozszerzenie Nowej Perspektywy

W Avivie staramy się zaspokajać potrzeby ubezpieczeniowe każdego rodzica. Bez względu na to, jakich wyborów związanych z przyszłością Twojego dziecka chcesz dokonać, my pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Rekomendujemy dwie podstawowe drogi, aby zapewnić kompleksowe ubezpieczenie Twoich bliskich.

Pierwszą jest cieszące się coraz większą popularnością wśród naszych Klientów ubezpieczenie juniorGO, które łączy ochronę życia i zdrowia z możliwością budowania kapitału na przyszłe potrzeby Twojego dziecka. Jest to rozwiązanie, które pozwala nie rezygnować z długofalowych planów w obliczu nieszczęśliwych wydarzeń oraz umożliwia sukcesywne gromadzenie środków potrzebnych w przyszłości, np. na studia lub na zakup mieszkania. Wszystko dzięki możliwości inwestowania w fundusze kapitałowe, która jest niezależna od ochrony wynikającej z polisy. W naszej ofercie mamy wiele wariantów, o różnym poziomie ryzyka, w tym również fundusz z gwarancją ochrony kapitału. Kapitał inwestycyjny powstaje dzięki wpłacanym przez Ciebie regularnym składkom inwestycyjnym. To Ty decydujesz o tym, na jaki fundusz oferowany w ramach umowy, chcesz wpłacać swoje środki oraz jakie ryzyko inwestycyjne chcesz podejmować.

Drugim rozwiązaniem pozwalającym na zapewnienie kompleksowej ochrony Tobie i Twojej rodzinie jest ubezpieczenie na życie Nowa Perspektywa. Jeżeli rozszerzysz jego zakres o Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów” w wersji rodzinnej, zapewnisz sobie, swojemu partnerowi oraz dzieciom dostęp do prywatnej opieki medycznej i wizyt domowych. Co więcej, składka za tę umowę dodatkową będzie stała, niezależnie od liczby dzieci w rodzinie. Dzięki temu pakietowi Twoi bliscy będą mogli skorzystać z porad specjalistów oraz wykonać niezbędne badania diagnostyczne w prywatnych placówkach grupy LUX MED na terenie całej Polski. Rozszerzając ubezpieczenie Nowa Perspektywa o umowę dodatkową Mediservice otrzymacie możliwość zasięgnięcia opinii światowej klasy specjalistów, bez konieczności wyjazdu za granicę. Możecie także liczyć na pomoc medyczną i domową, kiedy któreś z Was zachoruje.

Wybierając ubezpieczenie, pamiętaj o sprecyzowaniu potrzeb całej rodziny

Kluczowym krokiem na drodze do efektywnego zabezpieczenia najbliższych jest sprecyzowanie Waszych oczekiwań i potrzeb wobec produktu ubezpieczeniowego. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie wybrać najkorzystniejszą opcję, tak aby cała rodzina została objęta należytą opieką. Najczęściej oferty ubezpieczeniowe porównuje się patrząc jedynie na wysokość świadczenia, które zostanie wypłacone w razie wystąpienia określonego zdarzenia. Taki sposób podejmowania decyzji nie jest jednak miarodajny, gdyż nie obrazuje jakości i realnej formy wsparcia, jakie kryje się za daną polisą. Po prostu na standard ubezpieczenia wpływa więcej czynników niż tylko wysokość składki.W Avivie proponujemy różnorodne modele zabezpieczenia przyszłości Twojej i Twoich bliskich, np. poprzez terminowe ubezpieczenie na życie, rekompensatę w przypadku niezdolności do pracy, ubezpieczenie rodziny od kilkudziesięciu poważnych chorób czy umożliwienie dostępu do kompleksowej opieki medycznej. To właśnie wyróżnia nas spośród innych firm ubezpieczeniowych – my podchodzimy do potrzeb naszych klientów indywidualnie i staramy się dopasować ubezpieczenie do realnych potrzeb.

W Avivie wiemy, jak wielką odpowiedzialność nam powierzasz. To troska o Twoich najbliższych, którzy mogą znaleźć się w trudnej sytuacji. Zapewniamy im wsparcie i pomoc w obliczu nieprzewidzianych wydarzeń. Sprawnie i profesjonalnie wypłacimy należne im świadczenie finansowe. Pamiętaj, że odpowiednio dopasowane ubezpieczenie na życie zapewni spokój Tobie i Twojej rodzinie, bez obaw o to, co przyniesie przyszłość.  Dla nas niezwykle ważne jest Wasze bezpieczeństwo i szczęście.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie z bezpłatnym pakietem konsultacji lekarskich

Nawet do 800 000 zł w razie 45 poważnych chorób

Zamów rozmowę