Ubezpieczenie samochodu przez internet

3 argumenty za!

Zrób sobie kawę, usiądź w ulubionym fotelu i weź do ręki telefon, bo teraz możesz szybko i wygodnie ubezpieczyć samochód przez internet w Avivie, bez ręcznego wpisywania danych pojazdu, po prostu skanując dowód rejestracyjny.

1. Ubezpieczenie samochodu przez internet jest szybkie i wygodne

Ubezpieczenie samochodu przez internet to najszybszy sposób na zagwarantowanie sobie bezpieczeństwa. Jak to zrobić? Jak kupić ubezpieczenie samochodu przez internet?

Wchodzisz na stronę www.aviva.pl i wybierasz ubezpieczenie samochodu, klikasz w przycisk „sprawdź cenę” i od razu przechodzisz na uproszczoną ścieżkę kalkulacji ceny. Teraz tylko przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu i przejdź do skanowania.

Jakie oferty związane z ubezpieczeniem samochodu znajdziesz przez internet?

 • Ubezpieczenie OC – zawrzyj nową umowę lub przedłuż swoją polisę OC z domu i nie martw się karami za brak obowiązkowego ubezpieczenia. Przedłużenia polisy OC najprościej dokonać w serwisie MojaAviva, gdzie łatwo znajdziesz kompletną ofertę na kolejny rok, a Twoja składka będzie zawierała wszystkie przysługujące Ci zniżki.
 • Ubezpieczenie samochodu od kradzieży – dostępne w ramach ubezpieczenia AC, które, choć nieobowiązkowe, wybierane jest przez coraz większą liczbę kierowców.
 • Ubezpieczenie samochodu na wakacje – jeśli wybierasz się na zagraniczny urlop autem. Jak uzyskać ubezpieczenie samochodu na wyjazd za granicę? Wystarczy, że mając wykupione w Avivie ubezpieczenie OC lub pakiet OC wraz z AC, skontaktujesz się z nami i zamówisz Zieloną Kartę. Zielona Karta to dokument, który potwierdza Twoją ochronę od odpowiedzialności cywilnej poza granicami Polski (więcej o tym przeczytasz w naszym artykule Ubezpieczenie samochodu na wyjazd – dlaczego warto). Ubezpieczenie samochodu za granicą nigdy nie było prostsze – Ty zamawiasz Zieloną Kartę, my wysyłamy ją do Ciebie listownie. Całkowicie za darmo. OWU do Zielonej Karty znajdziesz tutaj.

Szukasz informacji na temat ubezpieczenia auta? Sprawdź, jak nie przepłacać za ubezpieczenie samochodu, przekonaj się, dlaczego razem z OC warto kupić AC i dowiedz się, co powinieneś mieć na wyposażeniu auta.

2. Ubezpieczenie samochodu online to pewność podróżowania

Jakie korzyści daje Ci ubezpieczenie samochodu online przy zakupie pakietu OC/AC z maksymalnym Assistance? Ubezpieczenie samochodowe w Avivie to między innymi:

 • holowanie samochodu po kolizji, wypadku albo awarii;
 • auto zastępcze, które dostaniesz nawet na 14 dni;
 • jeśli Twoje auto jest holowane, to Ciebie i wszystkich ubezpieczonych przetransportujemy do miejsca docelowego;
 • w przypadku kradzieży auta, wypłacimy Ci jego rynkową wartość z dnia, w którym zostało skradzione;
 • sam wybierasz, czy wolisz pieniądze na naprawę swojego auta, czy to my mamy skierować pojazd do warsztatu i zatroszczyć się o jego szybką naprawę;
 • zgubiłeś kluczyki albo sterowniki? Zapłacimy za nowe.

Możesz mieć to wszystko bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie samochodu przez internet nigdy nie było prostsze.

3. Ubezpieczenie AC online to najlepsze opcje dodatkowe          

Ubezpieczenie AC online to także możliwość wyboru opcji dodatkowych, które przydadzą Ci się w wielu niespodziewanych sytuacjach. W ramach ubezpieczenia samochodu online możesz wybrać:

 • usługę Assistance, która w wersji premium (wariant maksymalny) zagwarantuje Ci holowanie bez ograniczeń kilometrów na terenie całej Polski, a za granicą holowanie do 500 km;
 • ubezpieczenie szyb Twojego samochodu już od 80 zł za rok;
 • ubezpieczenie NNW, dzięki któremu wypłacimy Ci odszkodowanie, jeśli wskutek nieszczęśliwego wypadku w Twoim pojeździe czekać Cię będzie kosztowne leczenie bądź rehabilitacja;
 • ochronę prawną za jedyne 20 zł za rok – zapewniamy wsparcie infolinii w sprawach rejestracji lub sprzedaży, a gdy dochodzisz odszkodowania w sądzie (w związku np. z wypadkiem, gwarancją pojazdu czy źle wykonaną naprawą), zwracamy Ci koszty prawnika i koszty procesu. Pokrywamy także koszty postępowania (karnego lub administracyjnego), gdy np. zabrano Ci prawo jazdy.

Ubezpieczenie AC przez internet to pewność na drodze. Jeśli zależy Ci na maksymalnej ochronie, sprawdź wszystkie nasze dodatkowe opcje ubezpieczenia samochodu.

Ubezpieczenie samochodu bez wychodzenia z domu   

Chcesz, aby koszt ubezpieczenia samochodu był niższy? Marzy Ci się mniejsza cena AC? Zdecyduj się na ubezpieczenie samochodu online za pomocą konta w serwisie MojaAviva i zgarnij dodatkowy rabat.

Ubezpieczenie samochodu

17% zniżki na AC i 4% za płatność online

Sprawdź cenę bez logowania Zaloguj się po zniżkę 5%*

Przy zakupie OC lub pakietu OC/AC możesz otrzymać maksymalnie 60% zniżki za bezszkodową jazdę oraz 4% zniżki na OC i AC za płatność w serwisie MojaAviva. Przy zakupie pakietu OC/AC możesz otrzymać również 17% zniżki na Autocasco. Składka po zniżce nie może być niższa niż 480 zł za OC, 300 zł za OC (w pakiecie z AC), 350 zł za AC oraz 650 zł za pakiet OC i AC. Dowiedz się więcej.

Niniejszy materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty (art. 66 Kodeksu cywilnego). Stroną umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Zakres ubezpieczenia i wyłączenia odpowiedzialności regulują ogólne warunki ubezpieczenia dostępne powyżej. Informacje o produkcie są dostępne na infolinii (tel. 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Avivy.