Home Assistance w ubezpieczeniu domu i mieszkania

Home Assistance jest jak Anioł Stróż, czuwający 24 godziny na dobę. Przekonaj się, jak proste może być Twoje życie z naszym pakietem pomocy domowej.

Co to jest Home Assistance?  

To usługa, w ramach której Aviva zorganizuje niezbędną pomoc w ubezpieczonym mieszkaniu i domu. Home Assistance sprawdzi się w przypadku, gdy potrzebujesz:

·         serwisu sprzętu RTV, AGD i PC, jeśli ulegnie on awarii;

·         interwencji specjalisty (elektryka, hydraulika, szklarza, dekarza, stolarza, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych), transportu, ochrony mienia, a także sprzątania po szkodzie;

·         przeglądu instalacji (elektrycznej, kominowej lub gazowej), a także usługi dezynsekcji lub deratyzacji;

·         pomocy w zastrzeżeniu kart oraz dokumentów;

·         wszelkich usług informacyjnych, jak prawna czy weterynaryjna;

·         pomocy medycznej;

·         pomocy dla bliskiej Ci osoby;

·         szybkiej konsultacji z infolinią medyczną;

·         pomocy dla Twojego psa lub kota, jak opieka nad nim lub jego transport;

·         profesjonalnej obsługi konsjerża.

Dla kogo jest Assistance domowy? Dla każdego, kto lubi mieć po swojej stronie sprawnego pomocnika, który wesprze, zorganizuje, załatwi i zamówi. Jeśli szukasz ubezpieczenia domu z dodatkowymi opcjami, sprawdź naszą ofertę Home Assistance i przekonaj się, jak bardzo taka usługa może ułatwić życie.

Szukasz informacji na temat ubezpieczenia domu i mieszkania? Zajrzyj na naszego bloga i przeczytaj, na co zwracać uwagę przy ubezpieczeniu mieszkania, przed skutkami jakich zdarzeń chroni ubezpieczenie domu i mieszkania oraz czy polisa mieszkaniowa obejmuje ruchomości w mieszkaniu.

Assistance domowy – kiedy się sprawdza?

Jeśli podany wyżej opis ubezpieczenia domu z Home Assistance nie jest dla Ciebie jasny albo nie wyobrażasz sobie, w jakich sytuacjach mógłbyś skorzystać z naszej pomocy, przygotowaliśmy kilka przykładowych scenariuszy. Assistance domowy jest do Twojej dyspozycji, jeśli:

·         Twoja lodówka, pralka albo zmywarka nagle przestały działać – po zgłoszeniu tego problemu przysyłamy do Ciebie odpowiedniego specjalistę, za którego przyjazd i pracę oczywiście nie płacisz. Będziesz musiał tylko pokryć koszt ewentualnych części zamiennych.

·         jeśli Ty albo mieszkająca z Tobą osoba będziecie potrzebować pilnej pomocy medycznej w następstwie nieszczęśliwego wypadku, wyślemy do Was lekarza;

·         jeśli ktoś ukradł Twoją kartę bankową albo zgubiłeś ważny dokument, zadzwoń do nas, a my pomożemy je zastrzec;

·         jeśli w wyniku nieszczęśliwego wypadku trafisz do szpitala, a Twoje zwierzęta domowe pozostaną bez opieki, zaopiekujemy się nimi;

·         ktoś włamał się do Twojego domu pod Twoją nieobecność? Zorganizujemy Ci transport do miejsca zamieszkania i zamówimy ślusarza, aby naprawił uszkodzony zamek.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy pomoc Assistance jest dla Ciebie i Twojego domu, sprawdź naszą ofertę ubezpieczenia mieszkania i domu online. Dodatkowo, jeśli zapłacisz za ubezpieczenie przez serwis MojaAviva, otrzymasz dodatkowe 4% zniżki.

Home Assistance – ubezpieczenie od szkód w domu

Jedną z najpopularniejszych usług wśród naszych klientów jest ubezpieczenie sprzętu AGD. Sprzęty zawodzą nas coraz częściej, a producenci zachęcają do zakupu nowych – a przecież wystarczy naprawić obecny. Trudno jest jednak znaleźć dobrego fachowca. Część specjalistów ma również niezwykle wysokie stawki – czasem właśnie z tego powodu bardziej opłacalne jest zakupienie nowej pralki niż naprawa starej. Ale ubezpieczenie sprzętu AGD w ramach Home Assistance w Avivie gwarantuje Ci wizytę specjalisty w terminie do 3 dni od daty zgłoszenia usterki. Co więcej, nie tylko znajdziemy odpowiednia osobę, ale zapłacimy za jej dojazd i zwrócimy koszt robocizny. Ty zapłacisz jedynie za części zamienne

Ubezpieczenie Home Assistance – czy warto?        

W czasach szybkiego tempa życia i natłoku pracy, każda pomoc jest na wagę złota. Wypróbuj Home Assistance od Avivy i poświęć czas na to, co naprawdę ważne.