Ubezpieczenie mieszkania w stanie deweloperskim

Jak, gdzie, dla kogo?

Własny dom to dla wielu osób największe marzenie życia. Jego realizacja często wymaga od właścicieli nie tylko zgromadzenia i zaangażowania oszczędności, ale przede wszystkim umiejętności planowania. Niestety, nie zawsze będziesz w stanie przewidzieć niefortunne wydarzenia, które mogą pokrzyżować plany i zniszczyć efekty Twojej wieloletniej pracy. W związku z tym, że budowa własnych czterech kątów to poważne przedsięwzięcie, warto zadbać o bezpieczny dom, już na etapie jego powstawania.

Ubezpieczenie domu, nawet takiego, w którym jeszcze nikt nie mieszka, to konieczny  krok. Nawet konstrukcja w stanie surowym stanowi Twoją własność o określonej wartości. A przecież każda własność powinna zostać ubezpieczona, zwłaszcza jeżeli jest tak kosztowna, jak dom. Dzięki kompleksowej polisie nie będziesz musiał martwić się o prawdopodobieństwo zaistnienia groźnych sytuacji i koszty potencjalnych szkód. Skup się na realizacji swojego marzenia, a jego ochronę pozostaw w rękach specjalistów.

Oferujemy Ci pomoc finansową gdy wskutek pożaru, uderzeń pioruna, wybuchów, a nawet upadku samolotu Twój dom ulegnie zniszczeniu.

Ubezpieczenie domu w budowie – dlaczego warto?

Budowa własnego domu to zazwyczaj długotrwały proces. Jednak każdy dzień przybliża Cię do upragnionego finału, jednak równocześnie pojawia się  ryzyko nieoczekiwanych zagrożeń. Żaden budynek nie powinien pozostawać bez ubezpieczenia na dłużej – bez względu na to w jakim jest stanie i czy ktoś go zamieszkuje. Nawet niekompletne mieszkanie jest narażone na kradzieże oraz złe warunki atmosferyczne.  Właśnie dlatego w Avivie proponujemy Ci ubezpieczenie domu w budowie, które w kompleksowy sposób zabezpieczy Twoją nieruchomość. Innowacyjna polisa stanowi rozwiązanie niemal wszystkich problemów przezornych właścicieli. Jeśli posiadasz już obiekt w stanie surowym, wraz z zamontowanym pełnym zadaszeniem i zamkniętymi otworami zewnętrznymi, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Ubezpieczenie domu w budowie – co zyskujesz

Budowa własnego domu pochłania mnóstwo czasu i energii. Choć staje się głównym punktem zainteresowania właścicieli, to jednak nikt nie jest w stanie monitorować obiektu 24 godziny na dobę. Powstający budynek nierzadko stanowi cel włamań i rozbojów, bez względu na etap prac. Ubezpieczenie domu w budowie zapewnia pomoc w przypadku kradzieży elementów stałych majątku. Ale na tym nie koniec. Nie można zapominać o niszczącej sile żywiołów – coraz częstsze anomalie pogodowe i trudne warunki atmosferyczne zwracają uwagę na konieczność wczesnego ubezpieczania swojego majątku.

Oferujemy Ci pomoc finansową gdy wskutek pożaru, uderzeń pioruna, wybuchów, a nawet upadku samolotu Twój dom ulegnie zniszczeniu. Dbamy także o Twój komfort w przypadku deszczy, silnych wiatrów lub gradobicia. Proponujemy szeroki pakiet zabezpieczeń, dlatego dodatkowo możesz zdecydować się na ochronę przed szkodami spowodowanymi zalaniem wodą z opadów atmosferycznych, osuwaniem i zapadaniem się gruntu, a także powodzą i podtopieniami. Nasza polisa gwarantuje Ci wypłatę odszkodowania za skutki takich nieszczęśliwych zdarzeń losowych nawet w ciągu 10 dni od zgłoszenia szkody -  dlatego warto wykupić polisę i nie dopuścić do tego, by burza, ulewa lub pożar zniszczyły dorobek Twojego życia.

Pamiętaj, że budowa własnego domu czy mieszkania to zawsze inwestycja w przyszłość. Tak poważna decyzja wymaga podjęcia odpowiednich kroków w celu ubezpieczenia się na każdą okoliczność. W Avivie zyskujesz najwyższy standard wsparcia w trudnych sytuacjach. Zamów rozmowę z konsultantem Avivy i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować.

Pozostałe artykuły