Black Week

Ubezpiecz samochód ze zniżką 20%1

Sprawdź cenę online Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Kup polisę w Black Week i odbierz bon 50 zł do IKEA2

Ubezpieczenie turystyczne

20% zniżki na Black Week3

Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Zapewnij sobie i bliskim większe poczucie bezpieczeństwa w trudnych sytuacjach życiowych

Ubezpieczenie szkolne NNW Twoje Dziecko

już od 39 zł za rok4

Serwis online MojaAviva

Sprawdź nowe możliwości serwisu MojaAviva i dowiedz się jak z niej korzystać

Miesiąc konsultacji lekarskich GRATIS

Wybierz pakiet usług od Telemedico5

Twoja opinia ma moc pomagania

Każda ankieta pomaga sfinansować ciepły posiłek dla osoby bezdomnej

Aviva Polska zmieni właściciela

Dla klientów nic się nie zmienia

Obsługa i pomoc

Szkody i zdarzenia

Notowania funduszy

Dokumenty

Stan rachunku OFE, IKE, IKZE lub PPK

Zmiany w produktach

Szczegóły Twoich produktów

Opłacenie składki i status płatności

Przedłużenie ubezpieczenia

Otrzymasz 20% zniżki w składce ubezpieczeniowej za OC albo OC/AC, jeśli kupisz ubezpieczenie w Aviva Black Week. Zniżka naliczona jest automatycznie. Akcja trwa od 22 do 29 listopada 2021. Składka po uwzględnieniu wszystkich zniżek nie może być niższa od składki minimalnej, która wynosi: 430 zł za OC, 300 zł za OC (w pakiecie z AC), 350 zł za AC oraz 650 zł za pakiet OC i AC. Zniżka nie łączy się ze zniżką na Autocasco w ramach ubezpieczenia pakietowego OC/AC. Szczegóły i zasady akcji Aviva Black Week są dostępne w Regulaminie.

Akcja sprzedażowa Aviva Black Week trwa od 22 do 29 listopada 2021. Bon IKEA 50 zł przy zakupie ubezpieczenia "Twój Dom" w czasie akcji sprzedażowej, bon IKEA 100 zł przy zakupie ubezpieczenia samochodu i ubezpieczenia "Twój Dom" w czasie akcji sprzedażowej. Wartości bonów nie sumują się. Szczegóły i zasady akcji Aviva Black Week są dostępne w Regulaminie.

3 Otrzymasz 20% zniżki na całą polisę, jeśli kupisz ubezpieczenie "Twoja Podróż" w Aviva Black Week. Zniżka naliczona jest automatycznie. Akcja trwa od 22 do 29 listopada 2021. Zniżka nie łączy się z innymi zniżkami i nie dotyczy umów ze składka minimalną na poziomie 16 zł dla pakietu podstawowego i 26 zł dla pakietu uniwersalnego. Dla pakietu elastycznego składka minimalna wynosi 16 zł i 26 zł w zależności od wybranego przez Klienta zakresu ubezpieczenia. Szczegóły i zasady akcji Aviva Black Week są dostępne w Regulaminie.

Składka obowiązuje przy wyborze wariantu ubezpieczenia “dobry”.

5 Telmedicin sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Marynarskiej 13, 02-674 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000516452, NIP: 5272720484 , REGON: 147453940, kapitał zakładowy w wysokości: 5.000,00 zł.

Więcej o zniżkach

Niniejszy materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty (art. 66 Kodeksu cywilnego). Stroną umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Zakres ubezpieczenia i wyłączenia odpowiedzialności regulują ogólne warunki ubezpieczenia dostępne powyżej. Informacje o produkcie są dostępne na infolinii (tel. 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Avivy.