Fundusz inwestycyjny miesiąca

sierpień 2014

Aviva Investors Polskich Akcji

Najwyższa miesięczna stopa zwrotu subfunduszu
+4,01%

Najczęściej wybierany fundusz:
Aviva Investors Dłużnych Papierów Korporacyjnych

Zarządzaj swoimi inwestycjami 

Ubezpieczenia inwestycyjne: Twoje konto

Produkty inwestycyjne Avivy

Nie satysfakcjonują Cię tradycyjne sposoby pomnażania pieniędzy? Poszukujesz nowoczesnych, efektywnych rozwiązań finansowych dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb? Wyznacz sobie cele, określ swój horyzont inwestycyjny oraz tolerancję ryzyka i wybierz najlepszą dla siebie metodę inwestowania.

Produkt wart polecenia

Jeżeli szukasz możliwości efektywnego pomnażania kapitału w długim okresie, Multibonus to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje nowoczesna platforma inwestycyjna, zapewniająca dostęp do szerokiej oferty ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych, których aktywa lokowane są w jednostkach uczestnictwa funduszy inwestycyjnych, zarządzanych nie tylko przez Aviva Investors, ale również inne renomowane i cenione na rynku towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

Dowiedz się więcej o Multibonusie Jak kupić Multibonusa?

Zobacz broszurę

Fundacja Aviva

Fundusze inwestycyjne

Przepis na sukces

Fundusze inwestycyjne to oferta zarówno dla osób, które chcą zarabiać więcej niż na lokatach bankowych, jak i dla tych, które poszukują nowych i nietypowych możliwości inwestycyjnych, a jednocześnie cenią szybki dostęp do wpłaconego kapitału i swobodę zarządzania nim. Dzięki wyjątkowej różnorodności, fundusze umożliwiają inwestowanie na wielu rynkach, w różne sektory i branże gospodarki.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenia inwestycyjne

Kiedy zacząć inwestować

Ubezpieczenia inwestycyjne to połączenie inwestycji w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe z ubezpieczeniem na życie. To oferta dla osób, które mają już zgromadzony kapitał i chcą go skutecznie zainwestować, a jednocześnie poszukują rozwiązań finansowych, które w przyszłości umożliwią szybkie i sprawne przekazanie majątku najbliższym.

Dowiedz się więcej