Fundusz inwestycyjny miesiąca

Sierpień 2015

Aviva Investors Dłużnych Papierów Korporacyjnych

Najwyższa miesięczna stopa zwrotu subfunduszu
+0,12%

Najczęściej wybierany fundusz:
Aviva Investors Dłużnych Papierów Korporacyjnych

Zarządzaj swoimi inwestycjami 

Ubezpieczenia inwestycyjne: Twoje konto

Produkty inwestycyjne Avivy

Nie satysfakcjonują Cię tradycyjne sposoby pomnażania pieniędzy? Poszukujesz nowoczesnych, efektywnych rozwiązań finansowych dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb? Wyznacz sobie cele, określ swój horyzont inwestycyjny oraz tolerancję ryzyka i wybierz najlepszą dla siebie metodę inwestowania.

Produkt wart polecenia

0 zł opłat wstępnych! Zainwestuj minimum 50 000 zł w ubezpieczeniu inwestycyjnym Bonus VIP, a oszczędzisz nawet do 1250 zł!

Bonus VIP to ubezpieczenie inwestycyjne dla wymagających klientów, którzy chcą efektywnie zainwestować swój kapitał. Ponadto połączenie ubezpieczenia oraz inwestycji zapewnia udogodnienia podatkowe i pozwala przekazać majątek najbliższym bez zbędnych formalności.

 

Dowiedz się więcej o Promocji

Fundusze inwestycyjne

Przepis na sukces

Fundusze inwestycyjne to oferta zarówno dla osób, które chcą zarabiać więcej niż na lokatach bankowych, jak i dla tych, które poszukują nowych i nietypowych możliwości inwestycyjnych, a jednocześnie cenią szybki dostęp do wpłaconego kapitału i swobodę zarządzania nim. Dzięki wyjątkowej różnorodności, fundusze umożliwiają inwestowanie na wielu rynkach, w różne sektory i branże gospodarki.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenia inwestycyjne

Kiedy zacząć inwestować

Ubezpieczenia inwestycyjne to połączenie inwestycji w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe z ubezpieczeniem na życie. To oferta dla osób, które mają już zgromadzony kapitał i chcą go skutecznie zainwestować, a jednocześnie poszukują rozwiązań finansowych, które w przyszłości umożliwią szybkie i sprawne przekazanie majątku najbliższym.

Dowiedz się więcej

zwiń / rozwiń