Wielkopolskie

Sławomir Drzewiecki (Poznań)

Doradca - Sławomir Drzewiecki

Współpracę z Avivą rozpocząłem w 1996 roku. Działam na terenie całej Polski. Specjalizuję się w kompleksowym doradztwie swoim zamożnym Klientom oraz przedsiębiorcom w zakresie zagadnień związanych z sukcesją majątku oraz ochroną finansową firm przed skutkami losowej niedyspozycji właścicieli lub organów zarządzających. Obsługuję około 300 Klientów indywidualnych oraz 100 przedsiębiorców z terenów całego kraju.

Moją pasją są góry. Planuję wejście na Mont Blanc. Ponadto jeżdżę na rowerze, na nartach i gram w siatkówkę.

Osiągnięcia:

 • Członek MDRT w latach 2006, 2008-2014.

Skontaktuj się ze mną!

Leszek Sobczak (Konin)

Doradca - Leszek Sobczak

Współpracę z Avivą rozpocząłem w listopadzie 1993 roku. Działam głównie na terenie Wielkopolski wschodniej i sąsiednich województw. Zajmuję się przede wszystkim ubezpieczeniami na życie, zarówno indywidualnymi jak i grupowymi, poza tym oferuję takie produkty jak fundusze inwestycyjne. Obsługuję ponad 1000 Klientów z terenów województw wielkopolskiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego.Do 2002r. pełniłem funkcję menedżerską. W listopadzie 2002 roku podjąłem decyzję o zostaniu Doradcą Samodzielnym. Obecnej jestem Dyrektorem Placówki Partnerskiej. Prywatnie, kupuję i czytam wiele książek o różnej tematyce, wierząc, że kiedyś znajdę czas, aby je wszystkie przeczytać. Rekreacyjnie jeżdżę na rowerze.

Osiągnięcia:

 • W roku 2004 oraz 2007 tytuł najlepszego Doradcy Aviva w Polsce,
 • Pierwszy Doradca Aviva na poziomie Court of the Table MDRT (2005 rok),
 • Członek MDRT w latach 2005, 2006, 2008, 2011-2014.

Bolesław Trybuchowski (Wschowa)

Doradca - Bolesław Trybuchowski

Współpracę z Avivą rozpocząłem we wrześniu 1996 roku. Z czasem doświadczenie, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz komunikatywność uczyniły mnie czołowym Doradcą ds. Ubezpieczeń i Inwestycji w Polsce. Obecnie działam głównie na terenie trzech województw: lubuskiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Specjalizuję się w indywidualnych i grupowych ubezpieczeniach na życie, produktach inwestycyjnych obejmujących fundusze inwestycyjne i kapitałowe. Obsługuję ponad 1000 Klientów zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Prywatnie: Rodzina jest moją ostoją: żona Maria jest dla mnie wsparciem w życiu i w pracy, mam dwie wspaniałe córki i troje wnucząt. Praca stała się moją pasją. Interesują mnie także aktualne sprawy ekonomiczne i polityczne oraz sport. Lubię taniec. Działam społecznie i hobbystycznie w kilku stowarzyszeniach.

Osiągnięcia:

 • Ukończenie Studium Podyplomowego w zakresie Zarządzania Finansami Osobistymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie,
 • Coroczny laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień Aviva, 
 • Uczestnik Kongresów MDRT (Denver, San Diego Nowy Orlean, Toronto, Indianapolis, Vancouver), 
 • Członek MDRT w latach 2005-2012 i 2014.

Skontaktuj się ze mną

Ewa Wieczorkowska (Poznań)

Doradca - Ewa Wieczorkowska

Współpracę z Avivą rozpoczęłam w 1996 roku. Te kilkanaście lat działania na rynku finansów i ubezpieczeń pomogło mi zdobyć niezbędne doświadczenie i wiedzę oraz dało wiele zadowolenia i satysfakcji. Najcenniejsza jednak dla mnie jest możliwość spotykania się z ludźmi - moimi Klientami, dobrze jest łączyć przyjemność obcowania z wieloma interesującymi osobami z pracą.

Działam przede wszystkim na terenie Poznania i okolic, ale mam także Klientów w całym kraju. Specjalizuję się w indywidualnych i grupowych ubezpieczeniach na życie, ale w swojej ofercie posiadam wiele produktów firmy Aviva. Zawsze staram się moim Klientom indywidualnie dopasować plan finansowy, który zapewni godne życie na emeryturze, bezpieczeństwo rodziny oraz edukację ich dzieci. Zaufało mi już ponad 3000 Klientów.

Prywatnie czas wolny najchętniej spędzam z rodziną, a moje zainteresowania to podróżowanie i sport. Od 25 lat jeżdżę regularnie na nartach, uprawiam jogging, dużo podróżuję i zwiedzam, a to wszystko z moim wspaniałym mężem i trójką dzieci.

Osiągnięcia:

 • Coroczna laureatka wielu prestiżowych nagród i wyróżnień Aviva,
 • Wielokrotnie uhonorowana tytułami: Commercial Union Club (sześciokrotnie), President's Club (czterokrotnie), Chairman’s Club (dwukrotnie, w tym jako pierwsza w Polsce),
 • Przez 16 lat pracy co roku laureatka rocznego konkursu Prezesa dla najlepszych Doradców Firmy,
 • Uczestniczka Kongresów MDRT i wielu konferencji oraz szkoleń organizowanych przez Avivę,
 • Tytuł dożywotniego członka MDRT (jako pierwsza w Polsce spełniła kryteria Qualifying & Life Member)
 • Wieloletni członek MDRT (nieprzerwanie od 2004 roku).

Skontaktuj się ze mną!

 

Drukuj tę stronę

zwiń / rozwiń