Oferta online

Obowiązkowe ubezpieczenie każdego kierowcy w Standardzie KOrnaCkiego

Zastanawiasz się, gdzie kupić OC dla swojego samochodu? Ubezpieczenie jest obowiązkowe, ale w jego ramach różni ubezpieczyciele oferują odmienne usługi. Aviva wraz z dziennikarzem motoryzacyjnym Adamem Kornackim stworzyła wyjątkową ofertę w Standardzie KOrnaCkiego. Sprawdź.

 

Co zyskujesz?

 • Bezpłatną polisę Assistance na Europę
  Otrzymasz polisę w wariancie Podstawowym obowiązującą w całej Europie (za wyjątkiem Rosji). W jej ramach możesz liczyć na holowanie pojazdu, transport kierowcy i pasażerów do miejsca holowania auta, samochód zastępczy, parkowanie w kwocie 100 zł, a także szybki dostęp do informacji medycznej oraz dotyczącej warsztatów naprawczych.
  Zobacz więcej >
 • Szkołę Bezpiecznej Jazdy gratis
  Jeżeli przydarzy Ci się wypadek, będziesz miał możliwość skorzystania z wyjątkowej lekcji w Szkole Bezpiecznej Jazdy. Aviva pokryje koszty takiego szkolenia. To nasz prezent dla Ciebie, ponieważ zależy nam na Twoim bezpieczeństwie.
  Dowiedz się więcej >
 • Bezpłatne holowanie samochodu osoby poszkodowanej
  Zadbamy nie tylko o Twój samochód, ale także o pojazd drugiej strony stłuczki i odholujemy go do warsztatu, jeśli do zdarzenia doszło z Twojej winy.
 • Bezpłatny certyfikat Zielonej Karty
  W kilku krajach Europy i jej najbliższych okolic oprócz OC nadal potrzebna jest Zielona Karta. Ubezpieczając samochód w zakresie OC w Avivie otrzymasz ją za darmo, jeśli kiedykolwiek będzie Ci potrzebna.

 • Możliwość płatności w ratach
  Rozumiemy, że wykupienie obowiązkowego OC może być poważnym obciążeniem dla portfela. Dlatego proponujemy Ci rozłożenie płatności na raty.
 • Dodatkowe korzyści w super cenie
  Przygotowaliśmy trzy unikalne na polskim rynku usługi dodatkowe: „Car SPA”, „Wieczór bez samochodu” i „Elektronika w podróży”. Możesz je dokupić za jedyne 9 zł każda przy zawieraniu umowy ubezpieczenia.
  Poznaj szczegóły >
 • Do 80% zniżek na pakiet OC/AC w Standardzie KOrnACkiego
  Kupując pakiet OC/AC otrzymasz nawet 20% zniżki. Dodatkowo możesz uzyskać nawet 60% upustu za bezszkodową jazdę, który można przenieść na współmałżonka. Uwzględnimy też zniżki przyznane Ci przez poprzedniego ubezpieczyciela.
  Oblicz skłakę >

Przez internet
Oblicz składkę i kup taniej >

Przez telefon
Zamów rozmowę > lub zadzwoń 0 801 28 28 28

OWDU Assistance od 23.11.2014
Pobierz PDF 0,12MB >

OWU dla umów zawartych od dnia 4 listopada 2014
Pobierz PDF 0,1MB >

OWU dla umów zawartych do dnia 3 listopada 2014
Pobierz PDF 0,1MB >

Kalkulator

Sprawdź swoją składkę
i kup taniej online

Polecamy

Kupując OC i AC w pakiecie
zapłacisz mniej

Sprawdź

Drukuj tę stronę

zwiń / rozwiń